/I/ UCZCZENIE JUBILEUSZU NASZEGO MIASTA!

Wszystkie Przedszkolaki z Nowego Wiśnicza włączyły się w Paradę ulicami naszej miejscowości- w strojach historycznych oraz podkoszulkach z logo naszego miasta. Przedszkolna Parada miała na celu;

uczczenie jubileuszu 400-lecia nadania praw miejskich Nowemu Wiśniczowi,
popularyzacja wiedzy o Nowym Wiśniczu,
rozwijanie zdolności plastycznych, kreatywności, wyobraźni i wrażliwości artystycznej,
budzenie zainteresowania historią poprzez wykonanie strojów i ich pokaz,
wzmacnianie więzi rodzinnych,

Do udziału w paradzie w strojach historycznych zgłosiły się następujące osoby:

1.Małgorzata Wieciech
2.Vanessa Herdzik
3.Emilia Domas
4.Karolina Opioła
5.Anna Wójcik
6.Nadia Kubarek
7.Emilia Anioł
8.Aleksandra Bukowiec
9.Marcelina Gicala
10.Kinga Piotrowska
11.Jakub Golonka
12.Mateusz Bąk
13.Szymon Kuc
14.Borys Trzeciak
15.Aleksander Multan
16.Wojciech Nizioł

Wszyscy uczestnicy parady zostali poczęstowani słodyczami natomiast dzieci przebrane w stroje historyczne otrzymały pamiątkowe medale oraz torebeczki i plecaczki z logo Wiśnicza.
Symboliczne nagrody wręczyła P. dyr Monika Kruk wraz z P. Burmistrz Nowego Wiśnicza - Małgorzatą Więckowską.
Szczególne podziękowania należą się Paniom ,które były odpowiedzialne za nasz przedszkolny pochód; mgr Dorocie Górskiej, mgr Małgorzacie Tobiasz oraz mgr Katarzynie Stabrawa.

Wszystkim Rodzicom zaangażowanym w naszą Paradę również serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłów!

Relacja 2016-06-13, 20:09 | autor: Magdalena Polek