wybierz autora:
  • W minionym tygodniu nasze Przedszkolaki z grup: Tygryski i Kangurki, brały udział po raz kolejny. w XIV Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych.Przegląd jak co roku odbył się na Zamku Lubomirskich w naszej miejscowości. Nasze 5-latki zaprezentowały przedstawienie
    Relacja 2016-06-21, 17:34 | autor: Magdalena Polek
  • W piątek dzieci wybrały się na wycieczkę do biblioteki w Królówce. Tam w ramach cyklu ,,Cała Polska Czyta Dzieciom” wysłuchały bajki pt. ,,Trochę jestem nieśmiały” Barbary Cain. Poznały losy nieśmiałego Stasia i jego psa Wigorka.
    Relacja 2016-06-20, 21:53 | autor: Jolanta Burkiewicz
  • Przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na występ z okazji Dnia Rodziny. Dzieci przedstawiły bajkę pt.,,Śpiąca Królewna". Na zakończenie zaśpiewały rodzicom sto lat. Zapraszamy na foto relacje....
    Relacja 2016-06-20, 14:58 | autor: Jolanta Burkiewicz
  • W minionym tygodniu wszystkie grupy przedszkolne obchodziły Dzień Mamy i Taty.Piosenki , wiersze oraz przedstawienia -wszystko dla naszych ukochanych Rodziców! Symboliczne prezenty , wykonane oczywiście przez dzieci oraz kwiatek od serca.
    Relacja 2016-06-16, 16:15 | autor: Magdalena Polek
  • W dniu 12.06.2016r. /niedziela/ dzieci z grup: TYGRYSKI i KANGURKI włączyły się w dni uczczenia 400-lecia naszego miasta - Nowego Wiśnicza.Z tej to okazji nasze 5-latki zagrały przedstawienie pt. "Na jagody" na podstawie opowiadania Marii Konopnickiej. Dziękujemy
    Relacja 2016-06-13, 20:54 | autor: Magdalena Polek