wybierz autora:
  • Nasze Przedszkolaki, kolejny raz, oglądały przedstawienie w wykonaniu aktorów z objazdowego Teatru "Skrzat"-pt."Zaczarowane źródełko". I choć była zła czarownica ...nikt się nie bał! Zapraszamy do relacji foto.
    Relacja 2016-05-09, 20:21 | autor: Magdalena Polek
  • W piątek odwiedziła nas Pani Zofia Tworzydło - wiklinarka, która opowiedziała przedszkolakom o wiklinie i co można z niej wyplatać. Dzieci miały możliwość zobaczenia jak powstają koszyki z wikliny oraz obejrzenia różnorodnych wyrobów wikliniarskich.
    Relacja 2016-05-09, 15:41 | autor: Jolanta Burkiewicz
  • Dnia 6 maja do Królówki zawitał teatrzyk objazdowy Skrzat z bajką pt.,,Zaczarowane źródełko". Na spektakl zaproszone zostały dzieci z przedszkoli w Olchawie i w Muchówce. Wszyscy z wielkim entuzjazmem oglądali bajkę.
    Relacja 2016-05-09, 15:14 | autor: Jolanta Burkiewicz
  • Po raz kolejny Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu zorganizowało II GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ „ROZŚPIEWANY PRZEDSZKOLAK”, który miał miejsce w Sali Kina MOK w naszej miejscowości w dniu 21.04.2016r. Patronat nad naszym przeglądem objęła
    Relacja 2016-04-25, 20:18 | autor: Magdalena Polek
  • Dzieci gościły w przedszkolu panią Jolę pielęgniarkę. Nasz gość w ciekawy sposób przekazał informacje na temat podstawowych zasad higieny ciała i dbania o zdrowie. Dzieci mogły zobaczyć jakie przedmioty znajdują się w walizce którą przyniosła P. Jola.
    Relacja 2016-04-25, 15:39 | autor: Jolanta Burkiewicz