wybierz autora:
  • W dniu 11.05.2016r. grupa Jeżyków gościła P.Plastyczkę , która z naszymi najmłodszymi Przedszkolakami robiła niespodziankę dla Rodziców! Wszyscy byli bardzo grzeczni i ... bardzo przejęci!
    Relacja 2016-05-14, 14:08 | autor: Magdalena Polek
  • Dzisiaj nasze przedszkole (oddział pod bankiem) odwiedziła pani Joanna Wójcik mama Ani, która zgodziła się wziąć udział w zajęciach z cyklu "Poczytaj mi proszę..." Pani Joasia przeczytała dzieciom przepiękna bajkę o bosej kaczuszce, do której
    Relacja 2016-05-14, 13:23 | autor: Magdalena Polek
  • Nasze Przedszkolaki, kolejny raz, oglądały przedstawienie w wykonaniu aktorów z objazdowego Teatru "Skrzat"-pt."Zaczarowane źródełko". I choć była zła czarownica ...nikt się nie bał! Zapraszamy do relacji foto.
    Relacja 2016-05-09, 20:21 | autor: Magdalena Polek
  • W piątek odwiedziła nas Pani Zofia Tworzydło - wiklinarka, która opowiedziała przedszkolakom o wiklinie i co można z niej wyplatać. Dzieci miały możliwość zobaczenia jak powstają koszyki z wikliny oraz obejrzenia różnorodnych wyrobów wikliniarskich.
    Relacja 2016-05-09, 15:41 | autor: Jolanta Burkiewicz
  • Dnia 6 maja do Królówki zawitał teatrzyk objazdowy Skrzat z bajką pt.,,Zaczarowane źródełko". Na spektakl zaproszone zostały dzieci z przedszkoli w Olchawie i w Muchówce. Wszyscy z wielkim entuzjazmem oglądali bajkę.
    Relacja 2016-05-09, 15:14 | autor: Jolanta Burkiewicz